Menu Zamknij

Odzyskiwanie danych serwis.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Android Data Recovery – Jak odzyskać skasowane pliki z urządzeń z systemem Android

Jeśli przypadkowo usuniesz plik z telefonu z systemem Android, zauważysz, że jest on oznaczony jako pusty lub jako „brakujący”. To miejsce zostanie nadpisane nowymi plikami, więc jeśli chcesz odzyskać usunięte pliki, musisz użyć narzędzia do odzyskiwania danych z systemu Android. Programy te pozwalają odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android, w tym telefonów i tabletów.

Darmowa aplikacja do odzyskiwania danych na Androida

Jednym z najlepszych sposobów na odzyskanie utraconych danych na telefonie z systemem Android jest użycie darmowej aplikacji do odzyskiwania danych na Androida. To potężne oprogramowanie może odzyskać usunięte pliki w ciągu kilku minut. Nie wymaga dostępu root do uruchomienia i jest łatwy do pobrania. Ma również intuicyjny interfejs. Aktualizacje są dostępne dla dodatkowych funkcji.

Istnieje kilka powodów, dla których możesz potrzebować użyć aplikacji do odzyskiwania danych, aby odzyskać swoje dane. Na przykład, Twój telefon mógł zostać przypadkowo usunięty i teraz straciłeś kilka ważnych plików. Aplikacje do odzyskiwania danych mogą odzyskać utracone pliki nawet z trwale usuniętych plików. Wiele programów jest dostępnych online.

Innym darmowym sposobem na odzyskanie utraconych danych z telefonu z systemem Android jest użycie karty pamięci telefonu. Aplikacja do odzyskiwania danych z systemu Android może przeskanować kartę pamięci, a następnie przywrócić ją do pierwotnego stanu. Wiele z tych aplikacji obsługuje również odzyskiwanie danych z karty pamięci. Niektóre z nich działają nawet dla zewnętrznych pamięci masowych, takich jak karty SD. Aby wykonać ten proces, będziesz potrzebował czytnika kart SD, adaptera lub komputera. Następnie możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać i kliknąć przycisk „Odzyskaj”.

Alternatywnie możesz spróbować płatnej aplikacji do odzyskiwania danych. Te programy zostały zaprojektowane w celu odzyskania usuniętych plików na wielu urządzeniach z systemem Android. Jednak nie działają one z systemami Apple Mac. Płatne wersje tych programów są bardziej zaawansowane. Oferują one również wersję dla użytkowników systemu Windows. Darmowa wersja może odzyskać do 100 MB danych za darmo.

Document Recovery to kolejna darmowa aplikacja do odzyskiwania danych na Androida, która może odzyskać usunięte dokumenty, zdjęcia lub filmy. To narzędzie jest warte wypróbowania. Jego interfejs użytkownika jest przyjazny dla użytkownika i oferuje kompleksowe możliwości odzyskiwania. Document Recovery obsługuje system Android 4.0 i wyższy. Po zainstalowaniu aplikacja przeskanuje urządzenie i przywróci pliki w odpowiedniej lokalizacji.

Jak wspomniano, urządzenia z systemem Android nie mają kosza, więc odzyskiwanie danych jest ważne, jeśli telefon ma jakieś zdjęcia, muzykę, filmy lub dokumenty. Większość z tych plików może znajdować się na karcie SD, ale zawsze najlepiej jest regularnie tworzyć kopie zapasowe ważnych plików. W ten sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych bez konieczności posiadania dostępu root.

Android oprogramowanie do odzyskiwania danych zazwyczaj wyświetla listę odzyskiwalnych plików i kategorii. Liczba możliwych do odzyskania plików jest pokazana w nawiasach obok każdej kategorii. Program pozwoli również wybrać, które segmenty mają być skanowane. Ważne jest, aby nie odłączać urządzenia podczas skanowania. Wskaźnik sukcesu odzyskiwania zależy od stanu urządzenia.

Darmowa wersja aplikacji 7-data card recovery jest w stanie odzyskać trzy pliki. Ponadto skanuje pamięć telefonu i obsługuje wiele formatów plików. Posiada również prosty interfejs i nie wymaga dostępu root.

Urządzenia kompatybilne

Istnieje kilka dostępnych opcji odzyskiwania danych z urządzenia z systemem Android. Możesz użyć dysków zewnętrznych lub urządzeń USB, ale musisz upewnić się, że Twoje urządzenie jest obsługiwane przez te urządzenia peryferyjne. Inną opcją jest aplikacja programowa. Aplikacja tego typu może być pobrana za darmo, ale musisz być świadomy ograniczeń swojego urządzenia. Jeśli masz starsze urządzenie, skanowanie i odzyskiwanie danych może zająć trochę czasu.

Android Data Recovery to darmowe oprogramowanie, które obsługuje różne telefony z systemem Android. Może odzyskać różne typy plików, w tym zdjęcia, kontakty i dokumenty. Ten program może również skanować urządzenie z systemem Android bezpośrednio. Pozwala na podgląd i selektywne odzyskiwanie danych, które chcesz. Jest dostępny dla systemów Windows, Mac i urządzeń LG z systemem Android.

Możesz również użyć darmowego narzędzia, takiego jak EaseUS MobiSaver, aby odzyskać swoje dane. Ten program jest bardzo przyjazny dla użytkownika i obsługuje większość urządzeń z systemem Android. Posiada również funkcję podglądu, która pozwala sprawdzić pliki przed ich odzyskaniem. Inną opcją dla oprogramowania do odzyskiwania danych z systemu Android jest FoneLab. Obsługuje odzyskiwanie dla prawie wszystkich urządzeń z Androidem i ma wiele funkcji, w tym odzyskiwanie dla usuniętych danych.

Urządzenia z systemem Android są na ogół wyposażone w gniazdo kart SD, zwykle microSD. Chociaż jest to wygodna funkcja do przechowywania mediów, nie można jej użyć do przechowywania danych systemowych, które zawsze są przechowywane w pamięci wewnętrznej urządzenia. Aplikacja, która może odzyskać dane z pamięci wewnętrznej może być również używany do przywracania danych z pamięci zewnętrznej, ale wymaga rootowania urządzenia pierwszy. Korzystanie z zakorzenionego urządzenia z systemem Android wymaga włączenia debugowania USB w celu uzyskania dostępu do systemu operacyjnego.

Jeśli obawiasz się utraty ważnych danych z urządzenia z systemem Android, nie martw się. Na rynku dostępnych jest mnóstwo programów, które pomogą Ci przywrócić dane. Istnieje kilka darmowych aplikacji na rynku, które można wykorzystać do odzyskania usuniętych plików. Niektóre nawet odzyskać usunięte obrazy, w tym filmy. Po prostu upewnij się, że masz kopię zapasową przed użyciem aplikacji.

Po pobraniu aplikacji do odzyskiwania danych na Androida, oprogramowanie będzie skanować pliki na urządzeniu i wyświetlać je. Po zakończeniu, powinieneś być w stanie uzyskać dostęp do wszystkich danych na urządzeniu, nawet tych, które usunąłeś. Będziesz mógł przywrócić utracone zdjęcia, wiadomości i inne ważne dane. Należy jednak pamiętać, aby nie obsługiwać urządzenia, dopóki wszystkie pliki nie zostaną odzyskane. W przeciwnym razie ryzykujesz trwałą utratę danych.

Użytkownicy systemu Android mogą również odzyskać utracone dane za pomocą funkcji kopii zapasowej Google. Jednak oprogramowanie wymaga posiadania komputera i urządzenia z systemem Android do pracy. Przed utratą telefonu lub jego usunięciem należy wykonać kopię zapasową. Kroki, aby to zrobić, będą się różnić w zależności od producenta i typu urządzenia z systemem Android.

Wymagania dotyczące korzystania z narzędzia do odzyskiwania danych

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android to świetny sposób na odzyskanie utraconych lub usuniętych danych z gadżetów i urządzeń z systemem Android. Pomaga odzyskać dane z różnych formatów, w tym zdjęć, filmów, dokumentów, baz danych i wiadomości e-mail. Oprogramowanie działa poprzez podłączenie urządzenia z systemem Android do komputera i włączenie trybu „Mass Storage”. Następnie rozpoczyna skanowanie urządzenia w poszukiwaniu utraconych plików i może odzyskać utracone pliki z dowolnego urządzenia z systemem Android, w tym tabletów, smartfonów i pudełek telewizyjnych.

Aby użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Android, będziesz potrzebował komputera z systemem operacyjnym Windows. Oprogramowanie będzie następnie skanować urządzenie i kartę pamięci, i wyodrębnić wszelkie utracone lub usunięte dane. To oprogramowanie działa również na kartach SD, więc jeśli przypadkowo usunąłeś lub sformatowałeś kartę SD, możesz użyć narzędzia do odzyskania danych z tych, jak również.

Przed użyciem oprogramowania do odzyskiwania danych Android, należy przestać używać telefonu do przechowywania nowych danych. Może to obejmować nagrywanie filmów, aktualizację aplikacji lub pobieranie nowych rzeczy. Ponadto powinieneś upewnić się, że nie nadpisujesz usuniętych danych. Jest to duży powód, dla którego usunięte pliki są często tracone na dobre.

Powinieneś użyć oprogramowania, które jest przeznaczone do odzyskiwania danych z uszkodzonych, usuniętych lub przypadkowo sformatowanych urządzeń z systemem Android. Powinien być łatwy w użyciu i powinien być darmowy. Powinieneś także wybrać program, który obsługuje twój system operacyjny. Na przykład MiniTool jest świetny do odzyskiwania usuniętych i sformatowanych plików. To oprogramowanie jest również kompatybilne z systemem Windows, a jego przyjazny dla użytkownika UI sprawia, że proces odzyskiwania jest prosty i bezproblemowy.

Przed zakupem oprogramowania sprawdź, czy posiada ono najnowsze aktualizacje. Powinieneś również upewnić się, że regularnie wykonujesz kopie zapasowe wszystkich swoich ważnych plików. Nie chcesz się martwić o utratę cennych danych, jeśli nie możesz uzyskać do nich dostępu. Najlepiej jest pobrać darmową wersję programu do odzyskiwania danych na Androida i przetestować go. Następnie możesz kupić pełną wersję oprogramowania.

Jeśli chcesz mieć pełne narzędzie do odzyskiwania danych Androida, które działa na wszystkich urządzeniach z Androidem, Disk Drill jest jednym z najlepszych dostępnych wyborów. Ma prosty interfejs użytkownika i może odzyskać prawie każdy rodzaj pliku, niezależnie od tego, czy znajduje się on w telefonie, czy na karcie SD. Pozwala również na bezpłatne przesyłanie odzyskanych plików na FTP. A kiedy już skończysz, oprogramowanie jest gładkie w usuwaniu plików i czyszczeniu przestrzeni.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android może odzyskać utracone pliki i aplikacje bez rootowania. Może przywrócić utracone zdjęcia i filmy, a nawet odzyskać dane, które zostały usunięte po resecie fabrycznym. Pomaga również odzyskać utraconą historię połączeń i inne informacje. Działa na większości urządzeń z systemem Android i jest łatwy w użyciu dla osób o dowolnym poziomie umiejętności.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]